PL EN DE

O firmie

Zdjęcie Sekcji

Firma BSControl z siedzibą w Bydgoszczy działa formalnie od 2015 roku, jednak jej twórcy legitymują się ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo zajmuje się przemysłową automatyką i sterowaniami, bezpieczeństwem maszyn, budową i modernizacją maszyn, instalacjami elektrycznymi oraz doradztwem.

 

W trosce o zadowolenie naszych klientów oraz najwyższą jakość nasze produkty tworzymy używając sprawdzone oraz uznane części i podzespoły miedzy innymi takich producentów jak: Schneider Electric, Sick, Pilz, Mitsubishi, Siemens, Eaton, Rittal, Weidmüller, Festo, Finder, LappKabel, SMC, Schmersal, Omron, B&R, ProFace, Weintec, Allen Bradley, Jokab Safety, Legrand.

 

 

 

Oferujemy rozwiązania i pomysły oparte o nasze doświadczenia zebrane podczas wieloletnich prac z klientami, a związanymi z rozwiązywaniem rozmaitych problemów w czasie serwisowania, projektowania, budowania czy audytowania maszyn z rozmaitych branż przemysłu. Dla nas rzadko który problem kończy się fiaskiem. Mamy praktykę w projektowanie sterowań i maszyn, podnoszeniu bezpieczeństwa maszyn, serwisie i utrzymaniu ruchu.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm korporacyjnych jak i tych średnich oraz małych. Kooperacja z nami zapewni Państwu między innymi:

 

 

  • dywersyfikację usługodawców,
  • obniżenie kosztów produkcji i utrzymania,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Zobacz też

Automatyka przemysłowa i układy sterowań

szczegóły

Modernizacja i budowa maszyn oraz szaf sterowniczych

szczegóły

Przenoszenie linii, maszyn i instalacji technologicznych

szczegóły

Bezpieczeństwo oraz certyfikacja maszyn i linii produkcyjnych

szczegóły

Analiza obwodów bezpieczeństwa w SISTEMA.

szczegóły

Instalacje elektryczne i sterownicze, trasy kablowe

szczegóły
Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Design Pex Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone ©.
Go up