PL EN DE

Automatyka przemysłowa i układy sterowań

Zdjęcie Sekcji

Oferujemy usługi związane z wypełnianiem zadań wynikających z bieżących problemów czy awarii typowych dla utrzymania ruchu. Wiemy, iż zdarzają się maszyny - kluczowe w procesie technologicznym, z którymi są uciążliwe i powracające problemy czekające na rozwiązanie. Pomożemy usunąć kłopot, znaleźć nowy koncept czy zaproponować projekt naprawczy.

 

Ponadto podejmujemy się zadań serwisowych. Opieramy się na głębokiej znajomości technik sterowania wykorzystujących sterowniki przemysłowe PLC czy styczniki powiązane z różnorodnymi czujnikami procesu i zabezpieczeń. Posiadamy łatwość czytania schematów instalacji elektrycznych i pneumatycznych także dla nietypowych rozwiązań oraz niezbędną wiedzę z zakresu zabezpieczeń, napędów, pneumatyki, manipulatorów, itp.

 

Możemy w imieniu użytkownika prowadzić nadzór nad dokumentacją maszyny oraz ją aktualizować (schematy w programie Eplan, programy sterowników/ paneli/ itp., instrukcja obsługi, lista części zapasowych, itp.) dbać o terminy konserwacji i przeglądów.

 

Powrót

Pozostała oferta:

Modernizacja i budowa maszyn oraz szaf sterowniczych

szczegóły

Przenoszenie linii, maszyn i instalacji technologicznych

szczegóły

Bezpieczeństwo oraz certyfikacja maszyn i linii produkcyjnych

szczegóły

Analiza obwodów bezpieczeństwa w SISTEMA.

szczegóły

Instalacje elektryczne i sterownicze, trasy kablowe

szczegóły
Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Design Pex Studio. Wszystkie prawa zastrzeżone ©.
Go up